Projekt vám prináša logo školská technika

Časté otázky

Odkedy môžem hlasovať za svoju školu?
Hlasovanie sa spustí 26.09.2018 o 9:00 a ukončí sa 31.12.2018 o 23:59:59 na stránke www.nanovylevel.sk.
Podľa čoho ste vyberali školy?
Účasť v súťaži bola ponúknutá všetkým základným a stredným školám na území Slovenskej republiky. Do súťaže boli zaradené len tie školy, ktoré s účasťou súhlasili pred samotným spustením súťaže. Dodatočne sa jej však možné do súťaže prihlásiť aj v jej priebehu prostredníctvom e-mailovej adresy info@nanovylevel.sk
Podľa čoho ste rozdelili Slovensko na 3 časti?
Slovensko bolo rozdelené na 3 geografické celky (Západ, Stred, Východ) podľa krajov. To znamená, že Žilinský a Banskobystrický kraj boli zaradené do časti Stred, Bratislavský, Nitriansky, Trnavský a Trenčiansky kraj boli zaradené do časti Západ, Košický a Prešovský kraj do časti Východ.
Kto vyhrá hlavnú cenu?
Hlavnú cenu vyhrá tá škola, ktorá v priebehu súťaže získa najviac platných hlasov. V každej časti Slovenska vyhrá hlavnú cenu práve 1 škola. Spolu sú v hre až 3 hlavné ceny.
Kde môžem hlasovať za svoju školu?
Hlasovať je možné prostredníctvom správne vyplneného hlasovacieho formulára.
Kto vyhrá vecné ceny?
O vecné ceny hrajú všetci hlasujúci, ktorí v priebehu súťaže odovzdajú platný hlas pre svoju školu.
Koľko hlasov môžem odovzdať svojej škole?
Každý hlasujúci môže prostredníctvom 1 e-mailovej adresy odovzdať iba 1 hlas.
Ako môžem hlasovať?
Hlasovania sa môže zúčastniť iba fyzická osoba staršia ako 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu zúčastniť iba so súhlasom svojho zákonného zástupcu), ktorá sa platne zaregistruje spôsobom uvedeným v pravidlách hlasovania a udelí spoločnosti MB Tech s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov. Používateľ môže hlasovať prostredníctvom e-mailu a kontaktných údajov uvedených v hlasovacom formulári. Na úspešné dokončenie hlasovania je potrebné jednorázové potvrdenie e-mailovej adresy.
Ako zistím priebežné poradie školy?
Priebežné poradie škôl je zobrazené na domovskej stránke www.nanovylevel.sk. Aktualizuje sa v reálnom čase. Priebežné poradie môžete sledovať na podstránke Poradie.
Kedy budú zverejnené výsledky?
Výsledky súťaže budú zverejnené najneskôr do 15.1.2019 23:59 na oficiálnej stránke súťaže www.nanovylevel.sk
Ako môže moja škola zvýšiť šance na výhru?
Určite odporúčame zdieľat a šíriť túto akciu medzi spolužiakmi, rodičmi a priateľmi tvojej školy. Sociálna sieť Facebook je na to ideálna. Takisto sme pre teba pripravili “Akčný balíček”, ktorý nájdeš v sekcii Na stiahnutie.
Prečo mi neprichádza potvrdzovací e-mail z hlasovania?
Môže sa tak diať napríklad z dôvodu, že e-mail skončil v SPAM-e. V opačnom prípade skús zahlasovať s rovnakou emailovou adresou ešte raz a pošli si potvrdzovací e-mail ešte raz.