Projekt vám prináša logo školská technika

O projekte

Svet technológií sa neustála posúva dopredu a ak chceme byť na tento svet pripravení, bez vyskúšania si týchto technologických noviniek to nie je bohužiaľ možné. Týka sa to aj vzdelávania. Moderných a kvalitne vybavených učební nikdy nie je dosť, a preto sa spoločnosť MB TECH BB s.r.o. pod hlavičkou Školská technika rozhodla pomôcť k lepšiemu vzdelaniu a darovať interaktívnu učebňu až 3 školám na Slovensku.

Do hlasovania o interaktívnu učebňu sa môžu zapojiť všetky základné a stredné školy na území Slovenskej republiky od 26. septembra až do 31. decembra 2018 a počas celého trvania súťaže.

Hlasovať môžu všetky fyzické osoby staršie ako 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu zúčastniť iba so súhlasom svojho zákonného zástupcu) prostredníctvom hlasovacieho formulára

3 školy s najvyšším počtom hlasov (1 v každej časti Slovenska) získa novú interaktívnu učebňu v hodnote až 7 000 €. Pre všetkých hlasujúcich je pripravených vyše 100 vecných cien.

V sekcii Na stiahnutie sú pre jednotlivé školy pripravené materiály, ktoré sa dajú použiť na podporu hlasovania.

Referencie

Vybavenie od Školskej techniky má už množstvo škôl po celom Slovensku. Pozri si videá z pár vybraných škôl ako taká interaktívna učebňa vyzerá